Engelliler Meclisi’nden Köy Çocuklarına Kitap desteği

Engelliler Meclisi’nden Köy Çocuklarına Kitap desteği


Bu haber 2018-09-28 14:38:55 eklenmiştir.

 

Ak Parti Yakutiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nın başlatmış olduğu köy çocuklarına kitap toplama projesine Erzurum Kent Konseyi Engelliler Meclisi’de kitap bağışı yaparak teşkilata destek verdi.

Erzurum Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin dört hafta içinde toplamış olduğu kitaplar Erzurum Kent Konseyi Engelliler Meclisi Koordinatörü Abdullah Keleşoğlu tarafından Ak Parti Yakutiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammr Meclisimizin gayretleri sonucu dört haftada yüklü miktarda köy çocuklarımız için kitaplar topladık ve bağışımızda yaptık.

Erzurum Kent Konseyi Engelliler Meclisi Koordinatörü Abdullah Keleşoğlu, “Kitap okumak güzel bir duygudur,bağış yapmak ise ayrı bir bahtiyarlık. Hiçbir gemi bizi kitaplar kadar uzaklara götüremez, köy çocuklarımız kitaplarımızı okuyunca hayal dünyalarında seyahatler yapabilecekler.Tarihten şunu öğrendik ki çocukları ve gençleri kitapla beslemeyen milletlerin sonu hüsrandır.Çocuklarımıza küçük yaşta kitap okuma alışkanlığı kazandırmalıyız.Bazen insan tecrübelerle yirmi yılda öğrenebildiklerini okuyarak bir yılda öğrenebilir.Hayatımızda bu kadar kıymetli ve değerli olan kitapları tüm çocuklarımızın ellerinde görmek isteriz.Bu tür etkinliklerin artarak devam etmesini diliyorum.Ak Parti Yakutiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığını duyarlı etkinliklerinden dolayı Engelliler Meclisimiz adına teşekkür ederim” dedi.

 

Öte yandan Ak Parti Yakutiye Gençlik Kollaet Emin Demirci’ye teslim edildi.

Konu hakkında açıklama yapan Erzurum Kent Konseyi Engelliler Meclisi Koordinatörü Abdullah Keleşoğlu, Ak Parti Yakutiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu köylerimizde öğrenim gören köy çocukları için kitap toplama kampanyasına Engelliler Meclisimizin de destek vermesi bizlerden istendi. Bu güzel anlamlı ve hayırlı bir etkinliğe Engelliler Meclisi olarak duyarsız kalamazdık. Engellilerı Başkanı Muhammed Emin Demirci, “Köy çocuklarımız için düzenlemiş olduğumuz kitap toplama etkinliğine yüklü miktarda kitap bağışı yapan Erzurum Kent Konseyi Engelliler Meclisine teşekkür ederim” dedi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BELEDİYE haberleri

 

Yazarlar

En çok okunanlar

Erzurum Takip - Erzurum Haberleri
© Copyright 2013 . Tüm haklari saklidir.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
LİNKLER